Üye Ol   |   Üye Girişi   |   Sipariş Takibi

 
 

Sevgiliye Babaya Beyaz Gül

    Yeni İş Yeşillik Orkide

Anneye Geçmiş Olsun

     Aranjmanlar Terfi

Arkadaşa Çiçek

Ucuz Çiçek     Güller

Sık Sorulan Sorular
 
Siparişim Gönderildikten Sonra Ne Zaman Elime Geçer ?
Vereceğiniz çiçek siparişiniz alıcının adresine teslim edilecektir. Tüm çiçek siparişleri iş yerlerine mesai saatleri içerisinde evlere ise ayni gün içerisinde yerine ulaştırılır.

Özel günlerde teslimat
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Çiçeği alacak kişi yerinde yoksa ne yapıyorsunuz?
Alıcı kişi yerinde yoksa evlerde ve sitelerde ,apartman görevlisi,kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine ,firma ve şirketlerde;çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna ,hastanelerde; bazı hastanelerde personelimizi içeriye alınmamaktadır bu tip durumlarda hastane resepsiyon görevlisine çiçek teslim edilir hastane kendi içindeki çalışanlarıyla odalara çiçek teslimatı yapılmaktadır,Otogar ve havalimanı gibi yerlerde yolculara cicek teslimatı yapılmamaktadır.

cicekgitti.com’ da Teslimat ücreti alıyor mu?
Şehir merkezlerinde yol ücreti alınmamaktadır.İstanbul içinde bazı ulaşımı zaman ve maaliyet doğuran ilçelerde ekstra yol ücreti talep edilmektedir. İstanbul içi ve dışında da şehir merkezin den 15 km dışındaki yol mesafesine göre fark ücret talep edilmektedir.Detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.

Bu Gördüğüm Resimdekinin Aynısı mı Gider?
Sitedeki İstanbul içi ürünlerinin tamamı kendi urun resimlerimizdir. Gördüğünüz ürünün aynısı teslim edilir. Diğer şehirlere ve diğer gönderilen ürünlerin stok durumuna bağlı olarak aynısının yada benzerinin hazırlanmasına özen gösterilir.

Beğendiğim Ürünün Rengini Değiştire bilir miyim ?
Stoklarımızda bulunması durumunda, beğendiğiniz ürünün rengini değiştirebilirsiniz. Bu isteğinizi sipariş formunuzun özel istekler kısmında belirtebilirsiniz. Siparişiniz öncesinde bize ulaşıp, ilgili yan malzemenin yada çiçeğin renginin stoklarda mevcut olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için ekstra ücret alınmamaktadır.

Verdiğim Sipariş Bilgilerini Nasıl Kontrol Edebilirim ?
Verdiğiniz sipariş bilgilerini sipariş onay sayfamızda görüntülenmektedir

Verdiğim Sipariş Bilgilerini Nasıl Değiştirebilirim ?
Müşteri hizmetlerimizi arayarak veya e-posta gönderebilirisiniz.

Ödemelerimi Nasıl Yapacağım ?
Ödemelerinizi kredi kartı (Master veya Visa) veya havale/eft ile siteden yapabilirsiniz.veya müşteri hizmetlerimizi arayarak mail order yolu ile yapabilirsini Ayrıntılar için "Ödeme Bilgileri" linkini tıklayınız.

Yol ücreti Ödemem Gerekiyor mu ?
İstanbul içi, İstanbul dışındaki merkezler ve Yurt dışındaki merkezlere olan siparişlerinizde ekstra yol ücreti almamaktayız. Ancak istanbul dışına ve yurt dışına sipariş bölümümüzde belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır, buraya bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır, yol ücretleri verilen yerle irtibat sağlayarak mesafe ye göre yol ücreti tespit edilecektir. Ayrıca firmamız dağıtımı yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir, bu durumlarda mutlaka müşteriye bilgi verilmektedir. Şehir merkezlerine 15 km mesafeye kadar servis ücreti alınmaz aksi durumda size ulaşılıp bilgi verilir.

Alıcı Adreste Bulunamazsa Ne Yapıyorsunuz ?
Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Teslimattan Önce Alıcıyı Arıyor musunuz ?
Aksi belirtilmedikçe aramıyoruz. Eğer adreste bulunamaz yada yanlış adres verilmesi durumunda teslimatı gerçekleştirmek için alıcıyı arıyoruz.

Siparişim İstediğim Tarih ve Saatte Gider mi ?
Siparişiniz istediğiniz tarih ve saate gider. Düğün ve Cenaze gibi saate bağlı teslimatlarda gerçekleştirmekteyiz bu gibi durumlarda uygun teslimat tipini seçip tam saatini vermeniz gerekmektedir. Ancak belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanacak sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayı teslimat şartlarındaki zaman değişebilmektedir.

Alıcı Siparişin Kimden Geldiğini Bilmeden Sipariş Verebilirliyim ?
Gönderen belli olmadan çiçek siparişi verebilirsiniz. Bunun için sipariş formundaki "Adım Alıcıdan Gizlensin" kutucuğunu işaretleyiniz. Koşullar için "Teslimat şartları" bölümünü okuyunuz.

Alıcı çiçeği Kabul Etmezse Ne Olur?
Alıcı çiçeği kabul etmezse çiçek firmaya geri getirilir. Gönderen 3 gün içerisinde firmamızdan alabilir yada ekstra nakliye ücreti ödeyerek başka bir adrese gönderebilir. Para iadesi mümkün değildir.

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim ?
Sipariş Takibi bölümünden öğrenebilirsiniz, ayrıca teslim edildiğinde e-posta adresinize bilgi gönderilir veya GSM bölümüne girdiğiniz bilgilerle teslim edildiğinde cep telefonunuza mesaj gelir. Teslim bilgisi İstanbul siparişlerinizde hemen, yurt içi siparişlerinizde 1 gün içinde iletilir. Yurt dışı siparişlerinizde teslim bilgisi ek ücrete tabidir.

Teslimat sırasında alıcıyı telefonla arıyor musunuz?
Eğer ki alıcı kişiye ait ulaşım bilgilerini eksiksiz tam olara iletirseniz aramaya gerek kalmadan çiçek teslimatı yapılır.Gidecek olan çiçeğin sürpriz olmasını istiyor alıcıyı telefonla aramamızı istiyorsanız bunu mutlaka bizimle paylaşınız ve adres bilgilerinin doğru olduğundan emin olunuz alternatif olsun diye adresi bilen üçüncü bir kişi belirleyiniz personelimiz o kişiyle irtibata geçsin.
 
 
 
 

Biz Kimiz
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
İletişim

 

Ürünlerimiz
Çiçek
Çikolata
Hediye
Takı
Bebek Çiçekleri
Saksı Çiçekleri

 

Yardım
Sıkça Sorulan Sorular
Gizlilik ve Güvenlik Bildirimi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Teslimat Sözleşmesi

İade ve İptal Şartları

Sosyal Paylaşım
Çiçek Gitti Blog
Facebook
Twitter
Google+
Youtube

Fatih Çiçek Gönder
Saksı Çiçek Bakımı

Çiçek Eşliğinde Notlar

Çiçek Anlamları

Özel Günler

Burçlar ve Çiçekler

Çiçek Siparişi

Sevgililer Günü
Anneler Günü
Babalar Günü
Yılbaşı
Öğretmenler Günü
Hemşireler Haftası
Doktorlar Günü
Çiçek Gönder

Gelin Arabası Süsleme

Orkide
Gül
Ortanca
Kırmızı Gül
Uzuc Çiçek
İstanbul Çiçek
Sarı Gül
Karanfil
Gerbera
Lilyum
Casablanca
Sümbül
Lale
Menekşe
Çiçeklerin Dili

 

Kaktüs
Antoryum
Guzmanya
Dıeffenbachıa
Kamilya
Kalanşo
Spatafiryum
Schefflera
Dracena Marginata
Craton
Atatürk Çiçeği
Spatifilyum
Yucca
Masangena
Çiçek Gönderme Önerileri

Fulya
Nergis
Çiçek Sipariş
Beyaz Gül
Pembe Gül
Orkide Fiyatları
Dünya Kadınlar Günü
Tıp Bayramı
Kutlu Doğum Haftası
Yeni İş
Terfi
Geçmiş Olsun
İyiki Doğdun
Yeni Bebek
Aşk Sözleri
© 2013 Çiçek Gitti tüm hakları saklıdır.

 

Diğer Projelerimiz: Bebek Çiçeği